Vážení zákazníci, provádíme údržbu systémů a momentálně není možné zadávat nové objednávky. Děkujeme za pochopení.

Divadlo on-line, kdykoliv a kdekoliv

Kdy jste byli naposledy v divadle? Asi to bude hezká řádka měsíců, že? S projektem Dramox můžete zažít spoustu nových představení i oblíbené klasiky třeba z pohodlí domova.

Divadlo on-line, kdykoliv a kdekoliv

Kdy jste byli naposledy v divadle? Asi to bude hezká řádka měsíců, že? S projektem Dramox můžete zažít spoustu nových představení i oblíbené klasiky třeba z pohodlí domova. Seznamte se s nápadem, který pomohl mnohým divadlům přečkat těžkou dobu a divákům zprostředkoval nespočet kulturních zážitků. Máme radost, že zabezpečení elektroniky tvůrci Dramoxu svěřili do péče Rentalit.

Nejen česká divadla na jednom místě

Představte si, že bydlíte například v Brně a zaujalo Vás nové představení Dejvického divadla. Na www.dramox.cz ho můžete zhlédnout i bez zdlouhavé cesty po D1. Dokonce si sami určíte, kdy se zvedne opona. Tato streamovací on-line služba nabízí záznamy z desítek českých divadel a rozrůstá se i na Slovensko a další krajiny. Představení si můžete třídit podle žánrů, takže si přijde na své opravdu každý milovník divadla. Dramox také potěší každého, kdo chce své oblíbené scény či umělce podpořit – většina předplatného putuje na účet divadel. Dosud se mezi ně podařilo rozdělit neuvěřitelných 5 000 000 Kč. Tleskáme!

Bez kanceláří to jde, bez elektroniky nikoli

Kdo si chce Dramox nejdříve vyzkoušet, má na to celý týden a zadarmo. Představení je možné sledovat v televizi nebo přímo v chytrém telefonu přes aplikaci. Divadelní atmosféru neruší ani reklamy a u toho chce Dramox zůstat i v budoucnu. – Tleskáme podruhé! Po uplynutí 7 dnů se diváci jednoduše přihlásí k cenově přívětivému předplatnému a mohou se neomezeně dívat dál. Jak celý princip projektu napovídá, bez techniky by to nešlo. Zvlášť, když je v plánu zprostředkovat česká představení divákům v zahraničí a rozšířit nabídku o divadla z dalších zemí. Tým z Dramox pracuje na dálku a nepotřebuje ani kanceláře. Aby šla komunikace mezi jednotlivými členy hladce, bylo třeba vybavit je spolehlivými počítači a telefony.

Dobré nápady se přitahují

Tvůrci úspěšně se rozbíhajícího projektu narazili v médiích na nabídku služeb Rentalit. Nápad na pronájem elektroniky je zaujal, a tak se rozhodli vyzkoušet operativní leasing s jedním počítačem. Nyní už od nás mají 6 přístrojů a neměnili by. Není divu – v případě poruchy nebo poškození elektroniky Rentalit zajistí okamžitou náhradu za nový přístroj. Kurýr ho klientovi doručí až domů, takže může dál pokračovat v práci. Zajištění nového zařízení nemusí řešit žádná pověřená osoba, tato služba je plně v režii Rentalitu. A protože se Dramoxu daří, přicházejí nové posily. Techniku pro ně pak stačí jednoduše doobjednat.

Srovnání

Pronájem 6x Dell Vostro 5510 - Rentalit je výhodnější než nákup.

Dramox

Spolehlivou elektronikou to nekončí!

Kromě nezanedbatelné částky ušetřili tvůrci Dramox i spoustu času, získali řadu výhod a zajistili si komfortní a rychlé řešení servisu do budoucna. Pronájem vybavení u nás vyřídíte snadno a rychle i vy:

  • naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem,
  • vybavení si pak objednáte jednoduše přes e-shop,
  • kurýr vám ho doručí až do firmy,
  • nemusíte si dělat starosti, co se starým hardwarem,
  • budete mít k dispozici vždy nejnovější typ HW a lepší zabezpečení (ušetřené peníze pak můžete investovat jinam),
  • pronajaté zboží vám pojistíme,
  • případný servis vybavíme do 24 hodin.