Vážení zákazníci, provádíme údržbu systémů a momentálně není možné zadávat nové objednávky. Děkujeme za pochopení.

Sladká spolupráce s věhlasnou cukrářkou

Luxusní zákusky servírované ve Werichově vile jsou pro mlsné jazýčky gurmánským zážitkem. Pro majitelku Ivetu Fabešovou zase velkým závazkem.

Sladká spolupráce s věhlasnou cukrářkou

Luxusní zákusky servírované ve slavné Werichově vile jsou pro mlsné jazýčky nevšedním gurmánským zážitkem. Pro majitelku Ivetu Fabešovou zase velkým závazkem. Kromě kvalitních surovin, osvědčených receptů a poctivé cukrařiny totiž dbá na to, aby svým zákazníkům mohla nabízet také sladké novinky, které jinde neochutnají. Investovat tedy velké částky do počítače a tabletů by byla v případě jejího podnikání škoda. Proto se raději spolehla na Rentalit.

Výjimečné zákusky pro vzácné chvíle

Už jako malá se Iveta Fabešová chtěla stát cukrářkou. Později si vzala do hlavy, že naučí české milovníky sladkostí ocenit francouzský přístup k výrobě dezertů. Ten spočívá v kvalitních ingrediencích, dodržování receptů a perfektně zvládnutém řemeslu. Značka IF, kterou vybudovala, je zárukou kvality bez kompromisů a bez polotovarů. Zákusky a dorty, které si můžete objednat na e-shopu nebo vychutnat v krásném prostředí Werichovy vily, jsou malá umělecká dílka. Často setedy stávají svědky významných životních událostí, jako jsou zásnuby, svatby nebo kulaté narozeniny. Málokdo si dortíky od Ivety dopřává každý den, ale když už se rozhodnete si na jeden zajít, věřte, že vzpomínat na to budete dlouho a po čase budete chtít ochutnat další.

Nový start

Ačkoli se této úspěšné ženě podařilo přesvědčit české zákazníky, že za kvalitní zákusek se vyplatí si připlatit, po koronavirové pandemii musela začínat takřka od nuly. Protože si ale nedokázala představit, že by pověsila cukrařinu na hřebík, rozhodla se pokračovat v cestě za svým snem i přes překážky, které jí toto období přineslo. Spustila cukrářský e-shop, který měl díky jejímu dobrému jménu velký úspěch. Následovalo otevření staronové cukrárny v legendární Werichově vile na Kampě. Aby všechno fungovalo, jak má, bylo potřeba vybavit ji nejen cukrářskými nezbytnostmi, ale i elektronikou, která zajistí plynulý chod administrativní stránky podnikání.

Pronájem jako řešení

Každý, kdo dává do svého podnikání srdce jako Iveta, ví, že investovat by měl hlavně do věcí, které jeho byznys posunou dál. Počítač a dva tablety pro obsluhu její cukrárny sice byly důležité, ale jejich koupě by spolykala peníze, které by se daly lépe využít pro vybavení provozovny nebo nákup kvalitních surovin. Zvlášť u elektroniky, jejíž cena klesá už po zakoupení, je lepší si přístroje pronajmout. A tak se věhlasná cukrářka obrátila na Rentalit a využila nabídku operativního leasingu. Měsíčně zaplatí částku, kterou může postrádat, a ušetřenou hotovost může investovat do věcí, které jsou pro špičkové cukráře nepostradatelné.

Srovnání

Pronájem MacBook Pro 14 a 2x iPad Mini - Rentalit je výhodnější než nákup.

Spolehlivou elektronikou to nekončí!

Kromě peněz za nákup elektroniky ušetřila Iveta Fabešová také spoustu času, získala řadu výhod a zajistila si komfortní a rychlé řešení servisu v budoucnu. Pronájem vybavení u nás snadno a rychle vyřídíte i vy:

  • naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem,
  • vybavení si pak objednáte jednoduše přes e-shop,
  • kurýr vám ho doručí až do firmy,
  • nemusíte si dělat starosti, co se starým hardwarem,
  • budete mít k dispozici vždy nejnovější typ HW a lepší zabezpečení (ušetřené peníze pak můžete investovat jinam),
  • pronajaté zboží vám pojistíme,
  • případný servis vybavíme do 24 hodin.