Vážení zákazníci, provádíme údržbu systémů a momentálně není možné zadávat nové objednávky. Děkujeme za pochopení.

Apple pro celý obchodní tým

Pandemická situace znamenala pro vinařství Kolby a Reisten nutnost posílit tým obchodníků. A ti se neobejdou bez spolehlivého a kvalitního HW vybavení.

Pandemická situace znamenala pro vinařství Kolby a Reisten nutnost posílit tým obchodníků. A ti se neobejdou  bez spolehlivého a kvalitního HW vybavení.

Pandemická situace znamenala pro vinařství Kolby a Reisten nutnost posílit tým obchodníků. A ti se neobejdou bez spolehlivého a kvalitního HW vybavení. Jenže jak jim ho zajistit a vejít se přitom do rozpočtu? Stačilo se obrátit na Rentalit a vše potřebné si jednoduše pronajmout. Koupě zařízení by se z dlouhodobého hlediska nevyplatila, protože elektronika postupem času ztrácí na ceně. Ušetřené prostředky tak mohly lépe posloužit pro e-shop, který je v dnešní době nepostradatelný.

Seznamte se s Kolby a Reisten

Kolby a Reisten jsou dvě středně velká moravská vinařství. Dohromady obhospodařují cca 68 ha vinic a ročně vyrobí cca 300 000 láhví vína, které je potřeba prodat. O to se stará tým obchodníků, které firma zaměstnává.

Aby tržby zase rostly

Pandemie koronaviru Covid-19 zasáhla i obor vinařství, který je v podobné situaci jako restauratéři a hoteliéři. Útlum turismu, zrušení společenských a firemních akcí a uzavření gastro provozů způsobily pokles prodeje vín, což se samozřejmě negativně promítlo i do hospodaření vinařství. Významnou část svých vín totiž dodávají právě do segmentu HoReCa, tedy do hotelů, restaurací a cateringových společností. Pro zvýšení šancí na větší tržby bylo nutné zaměřit se na upgrade e-shopu a posílit tým obchodníků a jejich mobilitu, což znamenalo vybavit je také odpovídajícím počítačem a telefonem. Nejlépe spolehlivými, dostatečně reprezentativními a zároveň cenově dostupnými zařízeními, která nespolykají finance potřebné pro e-shop. Ten je pro firmu klíčovou investicí, která ji i v těžké době může posunout dál, na rozdíl od nákladného nákupu postupně zastarávajících telefonů a notebooků.

Apple pro celý obchodní tým

Podmínku spolehlivosti a prestiže nejlépe splňovaly výrobky Apple. Jedinou překážkou v jejich nákupu byla cena, která překročila rozpočet. Jenže jak pořídit 4 obchodníkům odpovídající „jablíčkové“ vybavení a přitom negativně neovlivnit cashflow? Pronájmem od Rentalit. Měsíční splátky vinařství zvládnou a navíc se vyřešilo pojištění a servis. Pojistka se hodí pro běžné situace, kdy například obchodníkovi na služební cestě upadne a rozbije se iPhone. Nehodu pokryje pojistka a díky službě poskytnutí náhradního zařízení má do 24 hod. k dispozici nový telefon a může dál pokračovat v práci.

Vyplatí se pronájem počítače a mobilu?

Jednoznačně ano. Pro ty, kdo pochybují, přidáváme pár čísel.

Srovnání

Pronájem 4x iPhone 12 a 4x MacBook Air 13 - Rentalit je výhodnější než nákup.

Úsporou nákladů to nekončí!

Kromě nezanedbatelné částky ušetřila firma Kolby a Reisten i spoustu času, získala řadu výhod a zajistila si komfortní a rychlé řešení servisu do budoucna. Pronájem vybavení u nás vyřídíte snadno a rychle:

  • naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem,
  • vybavení si pak objednáte jednoduše přes e-shop,
  • kurýr vám ho doručí až do firmy,
  • nemusíte si dělat starosti, co se starým har dwarem,
  • budete mít k dispozici vždy nejnovější typ HW a lepší zabezpečení (ušetřené peníze pak můžete investovat jinam),
  • pronajaté zboží vám pojistíme,
  • případný servis a náhradní zařízení vybavíme do 24 hodin.